تفاوت انواع پروتئین وی کارن

ali varzdar 1401/07/17

پروتئین وی از جمله ترکیباتی است که از آب پنیر تغلیظ شده به دست می آید. برای افرادی که ورزش را به شکل حرفه ای دنبال می کنند، استفاده از این پروتئین برای بهبود وضعیت عضلات می تواند موثر باشد. یکی از شرکت هایی که پروتئین وی را تولید و عرضه می کند، شرکت کارن است. این شرکت اقدام به تولید و عرضه انواع پروتئین وی نموده است که شاید بسیاری از ورزشکاران با آن آشنایی نداشته باشند. در این محتوا قصد داریم انواع پروتئین وی کارن را خدمت شما معرفی کنیم تا با آگاهی کامل محصول مناسبی را انتخاب کنید.

پروتئین وی را بهتر بشناسید!

پروتئین وی یکی از اصلی ترین ترکیبات برای عضله سازی در بدن شما است. بسیاری از ورزشکارانی که تمرینات را به طور جدی دنبال می کنند، با مصرف پروتئین وی می توانند عضله سازی را در بدن خود افزایش دهند تا به فرم ایده آل برسند. برای آشنایی بیشتر با پروتئین وی و اثرات آن مقاله پرتئین وی،موثر ترین عضله ساز شناخته شده را در سلام دارو مگ بخوانید.

massive whey karen salamdaro

سوپر وی کارن

سوپر وی کارن موجب می شود که به پروتئین وی خالص دست پیدا کنید. علاوه بر پروتئین وی، در این محصول از ویتامین ها و املاح معدنی هم استفاده شده است تا به این ترتیب سلامتی شما ارتقا پیدا کند. این محصول شرکت کارن حاوی 77 گرم پروتئین در 6 اسکوپ است و این امر سبب می شود که عضلات شما تا میزان قابل توجهی ارتقا یابد.

در محصول فوق بیوتین، نیاسین، ویتامین های مورد نیاز بدن و کلسیم هم به کار برده شده است. به این ترتیب ضمن کمک برای رسیدن به تناسب اندام، سبب می شود که سلامتی شما نیز ارتقا یابد. همچنین با توجه به اینکه در هنگا ورزش با تعریق مقداری از ویتامین ها و املاح معدنی از بدن شما خارج می شود، با مصرف این محصول ویتامین ها و املاح معدنی مورد نیاز بدن شما هم تامین می گردد.

ویتامین های گروه ب موجود در این محصول در تسریع ریکاوری عضلات و افزایش انرژی مورد نیاز بدن موثر است. این ویتامین ها به میزان قابل توجهی در این پودر گردآوری شده اند تا موجب بهبود وضعیت سلامتی شوند.

پروتئین گلدن وی پی ان سی

برای تامین پروتئین وی در بدن، استفاده از گلدن وی یک انتخاب هوشمندانه و صحیح است. گلدن وی ترکیبی از آب پنیر تغلیظ شده است و موجب می شود که عضلات شما شکل بهتری داشته باشند. با مصرف این پودر در سریعتر از آنچه فکرش را بکنید به فرم دلخواه خود برسید و این امری خوشایند است.

گلدن وی حاوی 77 درصد پروتئین خالص است که موجب بهبود وضعیت عضلات می شوند. این محصول علاوه بر اینکه موجب بهبود عملکرد ورزشکاران در تمرینات می شود، برای افرادی که جراحی های کاهش وزن هم داشته اند مناسب می باشد. البته توجه داشته باشید که با مصرف این پودر مقداری هم کالری دریافت خواهید کرد که البته میزان ان زیاد نیست.

این محصول با طعم دلپذیر در دسترس شما است و موجب می شود تا با میل بیشتری این محصول را مصرف کنید. گلدن وی با کیفیت بی نظیر خود نظر بسیاری از افراد را به خود جلب نموده است و این امر سبب استقبال از این محصول شده است.

iso whey karen salamdaro

مسیو وی کارن

ترکیب مسیو وی کارن تفاوت چندانی با سوپر وی ندارد. با این تفاوت که مسیو وی سرشار از کلسیم و فسفر است و از این طریق آثار مثبت خود را بر روی سلامتی افراد خواهد گذاشت. مصرف این محصول موجب می شود که استخوان بندی شما تقویت شده و استحکام آنها افزایش پیدا کند.

این محصول بر روی عضلات شما نقش ویژه ای ایفا خواهد کرد. این محصول به شکل متناسب کربوهیدرات و پروتئین در خود قرار داده است. بنابراین مناسب افرادی است که از لاغری بیش از حد رنج می برند. این محصول حجم مناسب را به بدن شما خواهد بخشید و در نهایت امر هم موجب فرم دهی به عصلات شما خواهد داشت.

کدام یک از انواع پروتئین وی کارن بهتر است؟

انواع پروتئین وی کارن دارای کفیت مرغوبی هستند و از این نظر با هم تفاوتی ندارند. بلکه تفاوت اصلی آنها در کاربردی است که دارند. اگر صرفا به دنبال استفاده از پروتئین وی هستید، بهتر است که از گلدن وی استفاده کنید. زیرا این ترکیب صرفا دارای پروتئین است و برای عضله سازی اثر فعالی دارد.

اما اگر جدا از عضله سازی به دنبال افزایش وزن و حجم گیری هم هستید، استفاده از سوپر وی و مسیو وی کارن را به شما پیشنهاد می کنیم. این دو پودر به دلیل ویتامین ها و املاح معدنی که در خود قرار داده اند، در افزایش اشتها نیز کارایی دارند. بنابراین از این طریق هم موثر در افزایش وزن می باشند.

عوارض مصرف پروتئین وی

پروتئین وی با تمام خاصیتی که برای بدن شما دارد، ممکن است باعث بروز مشکلات گوارشی نظیر ورم معده، اسپاسم روده ای و کاهش اشتها می شود. همچنین در برخی موارد، مصرف این پروتئین ممکن است باعث بروز اکنه و جوش بر روی پوست صورت و بدن شود. بنابراین بهتر است که تا حد امکان از پروتئین وی شرکت های معتبر استفاده کنید. شرکت کارن ارائه دهنده پروتئین وی با مرغوب ترین کیفیت ممکن است و به همین دلیل می توانید با خیالی آسوده از آن استفاده کنید.

همچنین باید توجه داشت که پروتئین وی از مشتغات شیر و لبنیات به دست می آید. بنابراین بهتر است افرادی که نسبت به شیر و لبنیات حساسیت دارند تا حد امکان از مصرف آن خودداری کنند.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.