آشنایی با روش های افزایش میل جنسی

ali varzdar 1401/03/22
افزایش میل جنسی, افزایش تستوسترون, قویت میل جنسی

در گذشته شاید پزشکان رابطه جنسی را روشی برای لذت و ارضای غریزه می دانستند اما امروزه طرز دیدگاه اندکی متفاوت است. پزشکان هم اکنون مزایای زیادی را برای داشتن رابطه جنسی شناسایی کرده اند که باید مورد توجه شما قرار گیرد. با این حال، متاسفانه بسیاری از افراد با مشکل سرد مزاجی یا همان ناتوانی در میل جنسی روبرو هستند. به همین دلیل، باید به سرعت به روشی برای افزایش میل جنسی بیندیشید و با برخی از دارو ها آن را درمان کنید. با ما همراه باشید.

فواید و مزایای داشتن رابطه جنسی

داشتن یک رابطه خوب در وهله اول تاثیر مثبتی بر روی سلامتی روانی شما دارند. طبق گفته متخصصین اعصاب و روان، افرادی که در امر برقراری یک رابطه جنسی ناموفق هستند، اعتماد بنفس آنها تنزل پیدا کند. البته که طبیعی است این افراد نسبت به شریک خود نیز احساس سردی داشته باشند و پس از مدتی از برقراری رابطه بگریزند. همچنین یک رابطه جنسی موفق می تواند میزان استرس را در شما کاهش دهد و حس آرامش بی نظیری به شما ببخشد.

رابطه جنسی اثر دیگری نیز بر روی سلامتی شما دارد. این عمل موجب می شود که سیستم ایمنی بدن شما به طور طبیعی تقویت گردد و شاید این امری باشد که باید بسیار مورد توجه قرار گیرد. داشتن یک رابطه جنسی کارآمد در نتیجه با افزایش میل جنسی در آقایان و بانوان همراه است.

قابل توجه است که رابطه جنسی به شکل متداول خطر ابتلا به عفونت های ادراری را نیز کاهش می دهد. بنابراین اگر از ابتلا به بیماری های مجاری ادراری واهمه دارید، شاید بهتر باشد پیش از استفاده از هر محصول و دارو شیمیایی با تقویت میل جنسی به فکر برقراری رابطه باشید.

افزایش میل جنسی, افزایش تستوسترون, قویت میل جنسی

دلایل ناتوانی میل جنسی

دیابت یا همان مرض قند را می توان یکی از اصلی ترین دلایل ناتوانی میل جنسی دانست. دیابت تقریبا تمامی اندام های داخلی بدن را تحت تاثیر قرار می دهد و البته رابطه جنسی هم از این امر مستثنی نیست. بنابراین یکی از اصلی ترین دلایل ناتوانی در رابطه، دیابت است.

عامل دیگری که بر روی میل جنسی تاثیر منفی می گذارد، مشکلات غده پروستات است. بزرگ شدن بدخیم غده پروستات موجب می شود که علاوه بر احساس درد در این ناحیه، میل جنسی شما کاهش پیدا کند. لازم به ذکر است که عفونت های مجاری ادراری و دستگاه تناسلی نیز نتیجه مشابه را در افراد می گذارد.

البته در این میان نباید از تاثیر عوامل روحی بر ناتوانی میل جنسی گذشت. استرس و دغدغه های روانی گاهی می تواند تمام زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد که رابطه جنسی نیز از آن جدا نیست. بنابراین حل کردن مشکلات روانی می تواند از عواملی باشد که در این خصوص نقش درمان کننده داشته باشد.

دخانیات، مواد مخدر و نوشیدنی های الکلی نیز تاثیر به شدت منفی بر روی سلامتی جنسی شما می گذارند. در این میان هر چه میزان وابستگی و اعتیاد شما به مواد یاد شده بیشتر باشد، طبیعتا اثرات منفی بیشتری نیز در زندگی شما بروز خواهد کرد. بنابراین این مشکلات نیز از مهم ترین دلایل ناتوانی میل جنسی است.

روش های طبیعی برای افزایش میل جنسی

در حال حاضر روش های طبیعی زیادی برای افزایش میل جنسی وجود دارد که تا حدی میتواند موثر باشد. به عنوان نمونه، طبق یافته های پزشکان، دقایقی ورزش در طول روز می تواند تا مقداری تاثیرگذار باشد. البته طب سنتی نیز روش هایی در این خصوص دارد. استفاده از ادویه جات می تواند در این خصوص موثر باشد. همچنین دارچین و گزنه هم از دیگر محصولاتی است که پزشکان طب سنتی برای درمان این مشکل و افزایش میل جنسی به شما پیشنهاد خواهند داد.

از دیگر روش های موثر برای افزایش میل جنسی در افراد، داشتن خواب کافی است. در این خصوص می توانید مقاله داشتن خواب راحت را در سلام دارو مگ مطالعه نمایید. به طور کلی باید توجه داشت که روش های مذکور در طب سنتی بیشتر برای توقف روند کاهش میل جنسی است و تاثیر کمی بر روی افزایش می گذارد. ضمن اینکه تاثیرات این روش گاهی اوقات بسیار کم است. در حدی که نمی توانید آن را حس کنید. این امری است که شما را به استفاده از دارو های پزشکی سوق می دهد.

افزایش میل جنسی, افزایش تستوسترون, قویت میل جنسی

دارو های موثر برای افزایش میل جنسی

در سلام دارو، دارو ها و قرص های زیادی برای افزایش میل جنسی و حتی افزایش تستوسترون موجود است که نظر شما را به تعدادی از آنها جلب می کنیم:

قرص ایکس اید گلدن لایف:

از مشهورترین دارو های افزایش میل جنسی، ایکس اید است. این محصول موجب درمان ناتوانی ها در رابطه در زنان و مردان می گردد. کارایی فوق العاده محصول فوق موجب می شود که در مدتی کوتاه اثرات آن را در زندگی حس نمایید. کیفیت مرغوب این محصول بارها توسط مصرف کنندگان تایید شده است.

کپسول آرژین مکس فورته:

این مکمل غذایی برای افزایش میل جنسی در بانوان کاربرد دارد. در ترکیبات این محصول از آرژنین استفاده شده است و می تواند در مدتی کوتاه نتیجه دلخواه را در بانوان ایجاد کند. روش کار این محصول به شکل افزایش سرعت گردش خون در بدن است و همین امر موجب افزایش انرژی در افراد نیز خواهد شد. با استفاده از این دارو شاهد بهبود کیفیت رابطه جنسی خواهید بود.

کپسول زینگا لایف:

زینگا لایف یک محصول افزایش میل جنسی بر پایه ترکیبات و عصاره های گیاهی است. بنابراین همانطور که مشخص است در میان پزشکان طب سنتی جایگاه بالایی دارد. این کپسول با گرم کردن طبع بدن موجب می شود که شما به ناتوانی میل جنسی خود پایان دهید. علاوه بر این در این کپسول از آرژنین و نیاسین نیز استفاده شده است.

کپسول کاماسوترا گلدن لایف:

یکی از مشهور ترین گیاهان در میان گیاهان دارویی، جینسینگ است که علاوه بر افزایش مقاومت بدن موجب تقویت میل جنسی نیز می گردد. این کپسول حاوی این ماده است و عملکرد قابل قبولی را در میان مصرف کنندگان داشته است. البته باید در مصرف این محصول طول درمان را کامل کنید تا اثرات آن را بتوانید ببینید.

کپسول تستو بوست مخصوص آقایان:

در تستو بوست به ازای هر کپسول 125 میلی گرم عصاره ریشه گیاه تنکات علی قرار داده شده است. طبق یافته های پزشکان این گیاه در افزایش میل جنسی، درمان مشکلات ناشی از نعوظ، سلامتی جنسی و افزایش طول رابطه بسیار موثر و کاربردی است. این محصول را می توانید هم اکنون از سلام دارو خریداری نمایید و در اسرع وقت درب منزل دریافت کنید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.