منو

محصولات تخصصی پوست، مو و ناخن

محصولات تخصصی پوست، مو و ناخن

اگر موهای شما دچار ریزش است و یا پوست دارای لک دارید، دیگر وقت آن رسیده است که با مصرف ترکیبات مورد نیاز پوست و مو، به این دغدغه پایان دهید. با دارو های موجود در سلام دارو می توانید به هر آنچه که برای زیبایی نیاز دارید دست پیدا کنید. همچنین مشکل لکه های پوستی و شکنندگی ناخن ها را برطرف نمایید تا زیباتر به نظر برسید.

بیوتین

بیوتین (Biotin):

بیوتین یکی از ترکیبات خاص برای بهبود پوست، مو و ناخن در افراد است. مصرف بیوتین موجب می شود که ضخامت موهای شما افزایش پیدا نماید. همچنین درخشندگی خاصی بر روی پوست شما به وجود بیاید و همین امر موجب می شود بسیار زیباتر به نظر برسید.

زینک

زینک (Zinc):

زینک موجب می شود که از ریزش موهای شما جلوگیری شود و از طرفی هم رویش مو افزایش یابد. اگر موهای شما در نتیجه عوامل مختلف آسیب دیده باشد، با این ماده می توانید آن را تقویت کنید. این محصول نقش ویژه ای هم بر روی سلامتی پوست شما و باز شدن چروک ایفا خواهد کرد.

فولیک اسید

فولیک اسید (Folic Acid):

از اصلی ترین دلایل ریزش مو می تواند کم خونی در افراد باشد. فولیک اسید با درمان مشکل کم خونی، موجب کمک به رشد بهتر موهای شما می گردد. ضمن اینکه بر روی سلامتی پوست و استحکام بیشتر ناخن های شما نیز موثر است.

ویتامین B

ویتامین ب کمپلکس (Vitamin B Complex):

ویتامین های گروه ب چندین نقش مختلف در بدن شما ایفا خواهند کرد. یکی از مهم ترین نقش ها که بر روی زیبایی شما اثرگذار است، تاثیری است که بر روی مو و پوست دارد. ویتامین های گروه ب موجب رویش بهتر موها و درمان مشکل ریزش مو می گردد.

فیلتر بر اساس شهر محصول
سلام دارو
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سلام دارو