شرایط و قوانین

قوانین عمومی

تمامی کالاها و خدمات وب سایت و فروشگاه سلام دارو, حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و مقررات تولید و نشر محتوای آنلاین می باشد .
مسلما رعایت قوانین در وب سایت سلام دارو دو جانبه بوده و کاربران نیز مختار به پذیرش و به تبع آن موظف به رعایت قوانین حاکی و جاری که در این صفحه به نگارش در آمده است می باشند . بدیهی است دستورات و تغییرات جدید که از سوی مراجع ناظر ابلاغ می شود نیز در همین صفحه اعمال و به روز خواهد گردید .

 

پروانه تاسیس داروخانه دکتر پرویزی

قوانین ارائه محصولات و خدمات سلام دارو

 1. تمامی محصولات عرضه شده در وب سایت سلام دارو دارای مجوز رسمی و تاییدیه های لازم از وزارت بهداشت , درمان و آموزش پزشکی می باشد .
 2. وب سایت سلام دارو از فروش هرگونه دارو و محصولی که عرضه آن نیاز به ارائه نسخه پزشک دارد معذور است .
 3. تمام محصولات عرضه شده در وب سایت سلام دارو اصل و دارای تاریخ انقضا می باشد . سلام دارو تضمین می نماید هیچگونه محصول جعلی و فاقد اعتبار از کمپانیهای سازنده را عرضه نخواهد کرد .
 4. تمامی محصولات دارای قیمت مصرف کننده می باشند که به صورت آنلاین توسط وب سایت سلام دارو به روزسانی می شود .

 

قوانین خرید و ارسال سفارش

 1. سلام دارو موظف به تهیه و ارائه پیش فاکتور فروش قبل از نهایی شدن پروسه فروش می باشد .
 2. پس از ثبت خرید کارشناسان فروش سلام دارو جهت تایید نهایی و هماهنگیهای لازم با مشتری تماس میگیرند . همچنین تمام مراحل خرید بوسیله ارسال اس ام اس به مشتری اطلاع رسانی خواهد شد .
 3. کاربر امکان سفارش محصولاتی که فاقد موجودی می باشند را نخواهد داشت و سلام دارو هیچگونه مبلغی را بابت سفارش موقت یا رزرو محصول دریافت نخواهد کرد .
 4. کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد .
 5. ارسال سفارشات مطابق با درخواست مشتری و اخذ هزینه های مربوطه می باشد . سفارشات شهر تهران که بوسیله پیک موتوری ارسال می شوند کمتر از ۲۴ ساعت اداری انجام خواهد شد , همچنین مدت زمان ارسال سفارشات پستی بر عهده شرکت پست و یا سایر شرکتهای حمل و نقل می باشد .

 

کاربران و حریم شخصی

 1. عضویت در وب سایت سلام دارو رایگان می باشد
 2. سلام دارو موظف به حفظ و مراقبت از اطلاعات شخصی کاربران می باشد و به هیچ وجه قادر به انتشار داده های کاربران اعم از اطلاعات شخصی , سوابق خرید و پیغامهای خصوصی کاربران نخواهد بود .
 3. حفظ و نگهداری از کلمه عبور بر عهده کاربر است و سلام دارو هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده افراد غیر از کلمه عبور کاربر را بر عهده نمیگیرد .
 4. سلام دارو حق استفاده تجاری و یا تبلیغاتی از شماره تماس کاربر ندارد و صرفا اطلاع رسانی بنا بر درخواست رسمی کاربر در وب سایت سلام دارو خواهد بود .

 

قوانین استفاده و انتشار مجدد از مطالب سلام دارو

استفاده از مطالب وب سایت سلام دارو ( اطلاعات محصول , مقالات , نظرات و غیره … ) تنها با ذکر منبع و درج لینک مستقیم به صفحه مطلب ( نه صفحه اصلی سلام دارو ) امکان پذیر است . بدیهی هر گونه استفاده از مطالب وب سایت که خارج از قوانین ذکر شده باشد غیر مجاز و پیگرد قانونی وب سایت را به همراه خواهد داشت .